Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Gettyimages

Після завершення Олімпійських ігор 2024 у Парижі залишилося близько шести мільйонів речей від різного обладнання. Частина буде повторно використана під час майбутніх Паралімпійських ігор цього року, а більшість предметів – знайде нові домівки, пише The mayor.

Оскільки французька столиця обіцяла зробити цьогорічну Олімпіаду найекологічнішою в історії, Париж вирішив повторно використати залишені після спортивної події обладнання. На відміну від попередніх років, 90% предметів отримають нових власників.

Наприклад, пісок з майданчиків для пляжного волейболу передадуть спортивному клубу. А понад 14 000 матраців з переробленого пластику, які використовувалися в Олімпійському селищі, отримає французька армія.

Спортивний інвентар по типу тенісних м’ячів також потрапить до французьких спортивних клубів. А виготовлені для Олімпіади факели та прапори фанати спорту зможуть придбати.

Найбільшим проєктом стане переміщення двох басейнів, стіни для скелелазіння та скейт-парків до передмістя Сена-Сен-Дені з малозабезпеченим населенням. Завдяки цьому жителі з низьким рівнем доходів отримають можливість безкоштовно займатися спортом.

Раніше «Хмарочос» розповідав як до Олімпійських ігор у Парижі створили пів сотні нових веломаршрутів. Також по всьому місту облаштували 20 000 нових постійних і тимчасових велопарків.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button