Інтер’єр музичного бару в Сіднеї: гості почуваються як усередині рожевої аудіоколонки (фото)
Як головні матеріали використали корок і фанеру.
Як головні матеріали використали корок і фанеру.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Австралійська студія Akin Atelier розробила інтер’єр вініл-бару в Сіднеї в рожевому кольорі, надихаючись токійськими музичними барами, повідомляє Dezeen.
Проєкт створювали для Джастіна Хемміса, власника музичного лейблу JAM Recordings та готельного бізнесу. Раніше фірма звукозапису належала його батькам, Джону та Мерівейл, і, відповідно, називалася за їхніми ініціалами. Таку ж назву Джастін і його сестра Беттіна дали й новому бару — JAM Record Bar.
Якось Хемміс мандрував Японією разом із засновником Akin Atelier Кельвіном Хо. Їм сподобалася атмосфера тамтешніх музичних барів і вони вирішили відкрити схожий в Австралії. Хемміс і Хо співпрацюють вже понад 15 років і запустили разом два десятки проєктів.
Розташований у центрі Сіднея бар площею 80 квадратних метрів має 45 місць для сидіння. У ньому розміщено колекцію з 15 тисяч вінілових платівок. Облаштували місце для діджея.
Раніше у приміщенні працював магазин одягу, а тепер панорамні вікна-вітрини забезпечують відкритість до вулиці, де також розставляють стільці.
Як головні матеріали використали корок і фанеру. На стелі — ізоляційні панелі з рожевого скловолокна від новозеландського бренду Pink Batts. Їх залишили неприкритими. Власне, рожевий колір цієї ізоляції й наштовхнув на думку продовжити дизайн у тому ж монохромному стилі.
«Бар JAM створено так, щоб ви почувалися, ніби смакуєте коктейлем у велетенській рожевій аудіоколонці», — пояснює Хо.
Освітлення та окремі елементи надають приміщенню ретро-атмосфери — покликання на золоту епоху вінілу 1950-60-х років.
Меню з закусками також надихалося Японією. Й ньому переважно риба: рибні спрінгроли, рибний тартар із авокадо та васабі, тунець зі смаженою картоплею тощо.
Нагадаємо, на київському Подолі цьогоріч відкрили коктейль-бар Bursa, інтер’єр якого розробляла Mirzoyan Studio. Ідея полягала в тому, щоб відвідувачі відчували, наче перебувають всередині величезної акустичної колонки або гітари.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті