Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Напередодні Дня Незалежності у Києві відбудеться захід «Читанка Незалежності: від Плеяди до Книжкових сомельє». Подія пройде 21 серпня у Меморіальному будинку Лесі Українки на вул. Саксаганського, 97. На гостей чекатимуть розмови про книжки з відомими українцями та частування за найсмачнішими рецептами родини Косачів.

Мета «Читанки Незалежності» – розвивати традицію Косачів. Учасники заходу розкажуть про книжки, які вплинули на їхній світогляд, сформували цінності та стали незамінними для опору сучасним викликам. Початок події – 16:00.

Спікерами стануть дизайнерка Аліна Качоровська, дослідниця старовинної української кухні Лариса Латипова, кінорежисер Олесь Санін тощо. Можливо, участь у заході також візьме відомий український музикант Святослав Вакарчук.

Програма «Читанки Незалежності»:

  • Зустріч у вітальні Лесі Українки.
  • Короткий екскурс у салонну культуру та традиції Старицьких, Лисенків і Косачів, огляд оригіналу листа з книжковими рекомендаціями Лесі Українки.
  • Панельна дискусія про запит на українську книжку, формування інтелектуальної опірності українців через читання, важливість розвитку літературного процесу в становленні української державності.
  • Святкове частування за старовинними рецептами.

Також усіх присутніх просять дотримуватися дрес-коду: образ має доповнювати елемент українського національного одягу або символіки.

Кількість місць обмежена. Для реєстрації на захід звертайтеся за електронною адресою [email protected]

Організовують подію соціальна мережа книжкових відгуків LitCom і Музей видатних діячів української культури, у партнерстві з Українським інститутом книги, Українським ПЕН, Уповноваженим із захисту державної мови та Інститутом літератури ім. Шевченка.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button