На Майдані з’явилася скульптура відомого французького митця, який раніше створив «Путіна на танку»
Червона дитина, що виникає зі стіни Головпоштамту та малює український герб, символізує посланця для підтримки України.
Червона дитина, що виникає зі стіни Головпоштамту та малює український герб, символізує посланця для підтримки України.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Напередодні Дня Незалежності на Майдані з’явилася скульптура відомого французького митця Джеймса Коломіна, як повідомляє «Медіацентр Україна». Інсталяція на стіні Головпоштамту зображує червону дитину, яка малює український тризуб.
Скульптура символізує посланця, що з’явився для підтримки України на місці вшанування українських героїв.
Протягом наступних днів митець планує встановити у Києві ще пʼять червоних скульптур, присвячених Дню Незалежності. Таким чином Джеймс хоче висловити підтримку українському народу та висвітлити воєнні реалії.
Окрім інсталяцій в Україні, митець також створив мобільну скульптуру з Путіном на іграшковому танку. Вона подорожує різними країнами та символізує руйнівний вплив російсько-української війни у глобальному масштабі.
Як зазначає «Суспільне Культура», Джеймс Коломіна є вуличним художником з Франції. Оскільки його роботи часто спрямовані на висвітлення соціальних проблем, митця називають «Бенксі у скульптурі».
Нещодавно «Хмарочос» розповідав, що на Хрещатику встановили мініскульптуру проєкту «Шукай!», присвячену прочитаним повідомленням. Інсталяція символізує довге очікування на перегляд повідомлень своїми рідними та близькими людьми.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті