Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

П’ятого вересня у Будинку спілки архітекторів у Києві пройшла подія «Культурна спадщина в Україні: від збереження до повоєнного відновлення».

Організувало захід бюро програми ЄС «Креативна Європа», і його керівник Микола Ульянов виступив із презентацією про можливості грантів. Він закликав подаватись на конкурси підпрограм «Культура» та «Медіа».

Грантові можливості також презентували UREHERIT, House of Europe, Український Інститут та Український Культурний Фонд.

«В Україні немає жодної національної програми, податкових пільг та спеціальних умов для проєктів спадщини. Вже помітна практика, що до нас будуть заходити зовнішні кошти, за рахунок інвесторів і фондів ми будемо усе відновлювати, тому ми маємо бути готовими до співпраці з іноземними коштами», — зауважила Ольга Терефеєва з UREHERIT.


Організації, які вже займаються збереженням спадщини, — Repair Together, Довженко-Центр, Український Дім, UNESCO, CEDOS, #ТворимоКультуруРазом — розповіли про свій досвід і надали поради.

Захід включав дискусію «“Три кити” культурної спадщини. Архіви, бібліотеки та музеї в часи експонентних змін», серію презентацій «Збереження архітектурної спадщини України під час війни». Вечір закінчився переглядом фільму «Нескінченність за Флоріаном» Олексія Радінського.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button