Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26334 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Jonas Leupe / Unsplash

У вересні в Дії запустили національний кешбек: компенсації за придбання товарів українського виробництва. На сьогодні вже нараховано понад 2,9 мільйона гривень, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Покупець отримує 10% від вартості покупок, або до трьох тисяч гривень щомісяця. Виплати за придбані у вересні товари почнуться з 20 жовтня.

Щоб долучитися, потрібно обрати у застосунку Дія послугу «Національний кешбек» та під’єднати банківську картку. Щомісяця нараховуватиметься компенсація. Отримані кошти можна витратити на комунальні послуги, здоров’я, транспорт, мобільний зв’язок, спорт, кіно, а також задонатити на Сили оборони чи інвестувати у військові облігації.

Ось інструкція, як працює кешбек і як ним скористатися:

Наразі до програми під’єдналися 1,2 мільйона споживачів, із них понад 600 тисяч активували картки в Дії. Виробників у програмі 963, і кешбек діє на 170 тисяч товарів.


«Технічно це один із найскладніших сервісів через рекордну кількість обміну даними між різними електронними системами — банками, виробниками, ритейлами, інформаційними системами, податковою, застосунком та порталом Дія. Для кожного учасника процесу окремий алгоритм, щоб доєднатися до Нацкешбеку», — зауважує Федоров.

Для витрат накопичених коштів налаштували антифрод-систему, щоб оплачувати можна було лише згадані вище категорії.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button