NovaPay запустила «кейси» — аналог «банок» mono і «конвертів» Привату
«Кейс» призначено для різних видів зборів, зокрема накопичення на великі покупки чи просто заощаджень.
«Кейс» призначено для різних видів зборів, зокрема накопичення на великі покупки чи просто заощаджень.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Компанія NovaPay, що разом із «Новою поштою» входить до групи NOVA, запустила функцію «Кейс» у мобільному застосунку.
«Кейс» призначено для різних видів зборів, зокрема накопичення на великі покупки чи просто заощаджень. Кейси можуть бути з цільовою сумою, без цільової суми та з сумою для кожного (наприклад, кящо потрібно зібрати на подарунок колезі).
Функція дозволяє встановити конкретну грошову ціль. Кошти можна накопичувати у будь-який спосіб: поповнювати з карток різних банків чи налаштувати автосписання з зарплати чи інших надходжень. QR-посиланням на можна «кейс» ділитись у соцмережах або месенджерах.
За один раз на кейс можна закинути максимум 100 тисяч гривень за карткою NovaPay і 29,9 тисячі за іншими картками.
Зняти гроші з «кейсу» можна будь-коли, частково чи повністю. Одночасно можна створити до 20 активних кейсів.
У квітні 2023 року NovaPay отримала розширену ліцензію НБУ, ставши першою українською небанківською установою, що має право відкривати рахунки та випускати платіжні картки.
Наразі найпопулярнішим серед волонтерів інструментом для збору донатів є сервіс «Банка», яку запустив 2020 року monobank. На початку 2024 року ПриватБанк запустив аналогічний сервіс «Конверт».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті