Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

27 вересня у Львові відбудеться публічна дискусія на тему планування післявоєнного відновлення архітектурної спадщини України.

Захід проходитиме у Харківській школі архітектури й збере експертів з різних галузей для обговорення сучасних викликів і можливостей збереження культурної спадщини в умовах війни.

У дискусії візьмуть участь архітектори, представники місцевих та національних органів влади, а також фахівці з документування та збереження культурної спадщини. Обговорюватимуть уроки минулих повоєнних відновлень, досвід інших країн і шляхи об’єднання зусиль на різних рівнях для ефективної роботи. Зокрема, планується огляд проєкт із відновлення спадщини на Близькому Сході та в Європі.

Захід відбудеться 27 вересня 18:30 в Лекторій в укритті ЛНАМ (м. Львів, вул. Кубійовича 35А). Подія є безплатною, про те є обов’язковою реєстрація за посиланням.

Ця подія є частиною дворічного проєкту “Architectural Heritage Preservation in Times of War: The Ukrainian Model”, який навчатиме студентів і викладачів методам 3D-документації спадщини, аналізу та збереження пам’яток. Проєкт підтримується Посольством США.

Основні учасники дискусії :

  • Салім Аль-Меннан — архітектор-консерватор, фахівець у сфері післявоєнної реабілітації об’єктів спадщини в Європі та на Близькому Сході.
  • Ірина Мацевко — ректорка Харківської школи архітектури, спеціалістка з управління спадщиною.
  • Лілія Онищенко — радниця мера Львова з питань захисту історичного середовища.
  • Ігор Пошивайло — директор Музею Революції Гідності, координатор штабу Порятунку спадщини.

Також про питання повоєнної відбудови, ви можете прочитати за посиланням.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button