Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото : Сергій Супинскький для BBC.

В Бородянці відбулася презентація 3D-інструменту, розробленого литовським Агентством розвитку будівельного сектору (SSVA), для планування відновлення міста після війни.

До війни тут мешкало 13 тисяч осіб, але внаслідок бойових дій було зруйновано 144 будівлі, а збитки становлять 140 мільйонів євро.

Розроблена литовським Агентством розвитку будівельного сектору (SSVA) 3D-модель міста покликана розв’язувати наступні задачі :

  • Інструмент дозволяє досліджувати будь-яку територію селища дистанційно, використовуючи панорамний огляд з різних кутів і точок, зокрема з повітря.
  • Містить набір даних для точного вимірювання відстаней, з похибкою близько 5 см, що робить його ефективним для аналізу будівель, що своєю чергою дозволить планувати висоту будівель і враховувати освітленість території, що важливо як для приватного, так і багатоквартирного будівництва
  • Є частиною загальної стратегії зі створення єдиного національного порталу геоданих для України.
  • Платформа сприятиме залученню бізнесу та інвесторів завдяки можливості дистанційного аналізу земельних ділянок.
фрагмент презентації 3D моделювання. З телеграма Ірина Захарченко

Окрім цього, система автоматизує адміністративні послуги та підвищує прозорість комунікацій з громадськістю і потенційними інвесторами, зменшуючи антикорупційні ризики.

На даному етапі спеціалісти Бородянської селищної ради проходитимуть навчання для правильного використання платформою у своїй роботі. Особливо нею зацікавилися у відділі містобудування, архітектури і капітального будівництва  БСР.

Також у Гостомелі презентували проєкт будівництва житлового мікрорайону на місці зруйнованих російськими обстрілами

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button