Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 69 днів. За цей час ми опублікували 24518 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Національному музеї «Київська картинна галерея» проходить виставка робіт з альбому «Закарпатська школа живопису». Видання містить понад 100 творів закарпатських художників від 1920-х років до сучасності.

Альбом представляє унікальний погляд на закарпатську мистецьку школу, демонструючи роботи пейзажистів, нонконформістів, а також майстрів жанрового та портретного живопису. Ознайомитись з альбомом та роботами можна до 27 жовтня.

фото виставки. Надано організаторами.

Основну частину видання складають пейзажі Карпат, міські й сільські краєвиди, зокрема роботи таких митців, як А. Кашшай, А. Мартон, З. Шолтес. Фольклорні мотиви можна побачити в картинах Ф. Манайла та В. Микити.

Усього у виданні зібрано 142 зображення робіт різних поколінь, що дає змогу відстежити еволюцію закарпатського живопису.

Робота Андрія Коцка. Представлена у каталозі

Закарпатська школа живопису має глибокі корені в українському мистецтві. Вона формувалася у 1920-х роках і зберегла свою самобутність через десятиліття.

Художники цієї школи відзначаються своєю любов’ю до рідної природи та глибоким фольклорним підґрунтям у творчості.

Презентований альбом є продовженням виставки, яка триває в Києві за адресою вул. Терещенківська, 9.

Вартість повного вхідного квитка на виставку – 300 грн (пільгові категорії – 150 грн). Вхід на презентацію каталогу вільний.  Музей працює з 11:00 до 18:00 (крім понеділка та четверга); з 11:00 до 19:00 у вівторок.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button