У Києві створили дев’ять дощових садків. Як вони виглядають? (фото)
Обрали локації, що найбільше страждають від підтоплень.
Обрали локації, що найбільше страждають від підтоплень.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 196 днів. За цей час ми опублікували 25556 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Цьогоріч у Києві комунальники облаштували дев’ять дощових садків, які вбирають вологу, повідомляє КМДА.
Такі садки мають вигляд заглиблених клумб з вологолюбними та стійкими до спеки багаторічними рослинами. Обрали локації, що найбільше страждають від підтоплень.
«Коли дощова вода потрапляє на асфальт або бетон, вона стікає в каналізацію, що при сильних зливах може спричиняти підтоплення. Дощові садки, завдяки спеціальній структурі, з дренажних шарів і рослинності сповільнюють рух води, знижують навантаження на систему водовідведення, а, отже, і зменшують ризик підтоплень», — пояснює заступник голови КМДА Володимир Прокопів.
Дощові садки також створюють додатковий простір для запилювачів.
У Київзеленбуді наголосили, що всі дощові садки створили власними силами районних КП УЗН без залучення додаткових бюджетних коштів.
Дощові садки планують створювати в усіх районах міста.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті