У Львові півтора року друкують школу за допомогою 3D-принтера
Школу планували збудувати за п’ять тижнів і відкрити у січні цього року.
Школу планували збудувати за п’ять тижнів і відкрити у січні цього року.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
3D-друк дозволяє зводити будівлі в десятки разів швидше, ніж із традиційними технологіями. Однак не у випадку школи у Львові, яку будують із весни 2023 року. Чому так сталося, пояснює Tvoemisto.
Корпус школи №23 на вулиці Варшавській розробили balbek bureau. Одноповерхова будівля розрахована на чотири класи початкової школи. Вона мала стати першою в Україні школою, надрукованою за допомогою 3D-принтера. Проєкт ініціював французький фонд Team4UA. Вартість оцінювали у 800 тисяч доларів.
Школу планували збудувати за п’ять тижнів і відкрити у січні 2024 року. Однак після початку будівництва роботи призупинилися.
«Під час реалізації виникла нестача фінансування, яка на той момент становила понад 200 тисяч євро, що стало причиною затримки, — повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. — Наразі частину робіт вдалося відновити».
За його словами, у будівництва використовують «не просто звичайні 3D-принтери, а величезні конструкції».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті