В цьому китайському місті можна жити, подорожувати та працювати, не спускаючись на землю (відео)
Блогер викладає у Тікток життя «найбільш кіберпанкового» міста.
Блогер викладає у Тікток життя «найбільш кіберпанкового» міста.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 124 днів. За цей час ми опублікували 25004 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Китайський блогер, на ім’я Джексон, відомий під псевдонімом @journeyofjackson, опублікував відео, в якому показав, як він добирається на роботу у місті Чунцін.
Джексон привернув увагу своїх підписників завдяки унікальним відео про футуристичні міські ландшафти Китаю, зокрема місто Чунцін, яке він називає найбільш кіберпанковим.
@journeyofjackson Why is commuting to work in Chongqing so hard? #chongqing #重庆 #chinatravel #cyberpunk ♬ original sound – Jackson
У цьому відео показано, як він пересувається містом, не спускаючись нижче 10-го поверху, що підкреслює складну багаторівневу інфраструктуру цього мегаполісу.
Джексон виходить з будинку високо над землею, показує, як метро їздить крізь будівлі, показує міську площу на 22 поверсі хмарочоса та фільмує поїздку автобусом височезними естакадами.
Чунцін є містом з населенням понад 30 мільйонів людей. Місто розташоване далеко від узбережжя, на крутих пагорбах, між якими протікає річка Янцзи.
Чунцін першим серед «внутрішніх» міст Китаю (не на морському узбережжі – ред.) відкрився для міжнародної торгівлі. Місто вражає сучасними будівлями та урбаністичними пейзажами.
Цікавим є метро Чунціна — одна з найбільших транспортних систем у Китаї, і через крутий рельєф дві лінії побудовані над землею, як монорейка.
Найстаріша лінія, №2, проходить через одну з житлових будівель, а станція Liziba розташована між шостим і восьмим поверхами. Будівля та станція були спроєктовані одночасно.
Нагадуємо про те, як на місці промислової зони в Шанхаї облаштували ландшафтний парк з горами та водоспадом.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті