Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24967 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: poltava.to

Директора Департаменту захисту довкілля КМДА, Олександр Возний, наголошує, що спалення опалого листя шкодить довкіллю, здоров’ю містян та порушує українське законодавство.

Так під час спалювання листя у повітря потрапляють небезпечні речовини: важкі метали, діоксини, бензопірени та оксиди азоту. Вдихання цих сполук загрожує захворюваннями дихальної системи та алергічними реакціями.

Українським законодавством за такі дії передбачені штрафи до 21 420 гривень, а на територіях природоохоронного фонду – до 30 600 гривень.

Існують екологічно безпечні альтернативи: компостування, що збагачує ґрунт добривами, та мульчування для захисту від пересихання.

Відмовившись від спалювання листя, мешканці Києва можуть уникнути штрафів і зберегти чистоту довкілля. Нагадуємо про українського науковця, який побудував стартап Releaf Paper, який виготовляє папір та упаковку з опалого листя.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button