Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: Benton Guesthouse airbnb

Дені та Еван Бентон із США вкладають кошти в старі, покинуті будинки «акія» в Японії, що зараз стало популярним видом інвестицій.

Останнім часом іноземці все частіше купують нерухомість у Японії: вони реставрують традиційні японські будинки й перетворюють їх на гостьові чайні або здають в оренду через Airbnb.

В Японії через низький рівень народжуваності та старіння населення, пустує близько дев’яти мільйонів будинків, відомих як «акія». Через зміну будівельних норм їхня вартість швидко падає і за 30 років будинки майже втрачають цінність, тому їх часто зносять, оскільки земля коштує дорожче.

фото: Benton Guesthouse airbnb

Тому через доступну ціну від шести до 35 тисяч доларів США, на купівлю і відновлення таких будинків звернули увагу іноземці.

Дені та Еван Бентон, наприклад, придбали будинок, збудований у 1953 році. Він стояв порожнім понад десять років. Тепер будинок здається для гостей під назвою Benton Guesthouse. Самі Бентони живуть неподалік у будинку 1940 року, який придбали за 20 тисяч доларів США.

фото: houseintokyo

Антон Ворманн зі Швеції також захопився відновленням старих японських будинків. У 2019 році він придбав квартиру в Токіо за 50 тисяч доларів США і відремонтував її.

фото: houseintokyo

Сьогодні Антон володіє сімома об’єктами, більшість з яких здає через Airbnb. Один з об’єктів у Токіо приносить йому приблизно 500 доларів США за ніч.

фото: houseintokyo

Серед таких інвесторів і Лоуренс Ковіан, американець з Техасу. Який придбав будинок у містечку Міва-Мачі в префектурі Ямагучі, за 30 тисяч доларів США.

фото: JH

Нагадуємо, що Японський проєкт Ikeda Ryokan також займається реновацією старих будинків і має на меті нагадати місцевим жителям про важливість збереження традицій.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button