Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/codrkyiv

Столичні дорожники вирішили відмовитися від гумових «лежачих поліцейських» на користь дорожніх пагорбів з асфальтобетону. Про це Київ ФМ та Вечірньому Києву повідомив Богдан Тимченко, голова служби розвитку Центру організації дорожнього руху.

За його словами, «лежачі поліцейські» виявилися недовговічні в експлуатації. Гума швидко руйнувалася та просідала. Тому розробили нові стандарти, за якими ці пристрої тепер виготовляються з асфальтобетону.

Фото: Dwernertl, en.wikipedia

Для примусового зниження швидкості автомобілів також використовують підвищені пішохідні переходи. Однак у Києві їх не так багато через технічні труднощі в експлуатації, стверджує посадовець.

«Конструкція не така проста, як здається, — зазначає Тимченко. — Виявилося, що для таких переходів потрібно додатково вирішувати питання водовідведення, адже перед ними може накопичуватися вода. Це вимагає або встановлення нових дощових колодязів, або іншого способу відведення води».


Він також констатував, що наземні пішохідні переходи, якими зараз дублюють підземні, не створюють додаткових проблем для руху автомобілів. Він навів приклад переходу на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Хрещатика.

«За нашою інформацією, ДТП там не траплялися, а відтак постраждалих пішоходів теж немає. Перехід працює належним чином, і попри занепокоєння автомобілістів, він не створює заторів і не знижує пропускну спроможність», — запевнив Тимченко.

Докладно про різні засоби заспокоєння руху — берлінські подушки, підвищені переходи, чокери, шикани тощо — читайте у цьому матеріалі «Хмарочоса».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button