Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Julia Coimbra / Unsplash

Австралія запровадить із кінця наступного року заборону на використання соцмереж дітям до 16 років, оголосив сьогодні, сьомого листопада, прем’єр-міністр Ентоні Албаніз, повідомляє Reuters.

«Соцмережі шкодять нашим дітям, і час із цим покінчити», — заявив голова уряду, наголосивши на ризиках для психічного та фізичного здоров’я дівчат, які бачать призначені для хлопців зображення тіл і мізогінний контент.

Хоч у деяких інших країнах також діють обмеження на доступ дітей до соцмереж, австралійське законодавство стане найсуворішим у цьому плані: зокрема щодо вікової межі та відсутності виключень.

В Австралії діятиме система підтвердження віку, заснована на біометричних даних, яка блокуватиме доступ. Заборона поширюватиметься й на тих підлітків, які вже мають акаунти у соцмережах. Не буде навіть виключень для дітей, які отримають згоду батьків.

Заборонено буде використовувати Facebook, Instagram, TikTok, X (твіттер), а також, вірогідно, YouTube.

Міністерка комунікацій Мішель Роуланд заявила, що те, що зараз першою робить Австралія, згодом стане нормою в усьому світі.


Законопроєкт цього року розгляне парламент, і він має набути чинності за 12 місяців після ухвалення, яке практично гарантовано: опозиційна ліберальна партія його також підтримує.

У Франції торік заборонили створювати акаунти в соцмережах до досягнення 15-річного віку, але все ж діє виключення для тих, хто отримає згоду батьків.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button