Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 105 днів. За цей час ми опублікували 24831 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Julia Coimbra / Unsplash

Австралія запровадить із кінця наступного року заборону на використання соцмереж дітям до 16 років, оголосив сьогодні, сьомого листопада, прем’єр-міністр Ентоні Албаніз, повідомляє Reuters.

«Соцмережі шкодять нашим дітям, і час із цим покінчити», — заявив голова уряду, наголосивши на ризиках для психічного та фізичного здоров’я дівчат, які бачать призначені для хлопців зображення тіл і мізогінний контент.

Хоч у деяких інших країнах також діють обмеження на доступ дітей до соцмереж, австралійське законодавство стане найсуворішим у цьому плані: зокрема щодо вікової межі та відсутності виключень.

В Австралії діятиме система підтвердження віку, заснована на біометричних даних, яка блокуватиме доступ. Заборона поширюватиметься й на тих підлітків, які вже мають акаунти у соцмережах. Не буде навіть виключень для дітей, які отримають згоду батьків.

Заборонено буде використовувати Facebook, Instagram, TikTok, X (твіттер), а також, вірогідно, YouTube.

Міністерка комунікацій Мішель Роуланд заявила, що те, що зараз першою робить Австралія, згодом стане нормою в усьому світі.


Законопроєкт цього року розгляне парламент, і він має набути чинності за 12 місяців після ухвалення, яке практично гарантовано: опозиційна ліберальна партія його також підтримує.

У Франції торік заборонили створювати акаунти в соцмережах до досягнення 15-річного віку, але все ж діє виключення для тих, хто отримає згоду батьків.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button