Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 113 днів. За цей час ми опублікували 24904 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: lviv.travel

Асоціація західноукраїнських забудовників та Львівська міська рада підписали угоду про співпрацю в рамках ініціативи «Візьми будинок під опіку».

Ініціатива запрошує охочих взяти під опіку конкретні будинки, пошкоджені під час атаки на місто четвертого вересня 2024 року, та відновити їх замість проведення загального збору коштів. Першими такими об’єктами стали будинки на вулицях Братів Міхновських, 14 та 22.

Зараз там вже проходять аварійно-відновлювальні роботи. У рамках проєкту планується заміна покрівлі, вікон, реставрація фасадів і відновлення аварійних стін. Після завершення всіх робіт будівлі будуть приведені до стану, придатного для комфортного проживання.

Нагадуємо, що четвертого вересня Росія завдала ударів по Львівщині трьома дронами «Шахед», двома крилатими ракетами та двома «Кинджалами». Постраждали 188 будівель, зокрема житлові будинки, п’ять навчальних закладів, два центри творчості, два медичні заклади, а також храм ПЦУ. Серед пошкодженого — 19 пам’яток архітектури.

Тоді міський голова Андрій Садовий звернувся до українських та міжнародних бізнесів з проханням допомогти відновити будинки після обстрілу.

фото: Олександр Федоров для Дивись.info

На оголошення одразу відгукнулися наступні кампанії й оголосили про намір долучитися до відновлення з такими внесками:

  • Carlsberg – 50 тисяч євро,
  • Благодійний фонд CORE Шона Пенна в Україні – 100 тисяч доларів,
  • «Кормотех» та Enzym Group – п’ять мільйонів гривень,
  • Meest Group – два мільйони гривень,
  • Місто-побратим Фрайбург – 100 тисяч євро (для відновлення ліцею №5),
  • Львівський IT Кластер та компанії-учасники (Intellias, Linkup Studio, Sombra, PLVision, Impressit, Forbytes, Relevant Software, Qubstudio) – чотири мільйони гривень,
  • ОККО – 15 мільйонів гривень.

Зараз до ініціативи долучилися найбільші західноукраїнські компанії ринку нерухомості, серед яких «Нова оселя», Avalon, Greenville, «Ваш Дім», AUROOM, Globus development, «КВІТКА. Майстерня будинків», KREDO development, IKON development, PRAUD, Viking Development, MARVEL Development, Well Bud і БК Кворум.

Нагадуємо, що Львів отримав грант на початок будівництва нового трамвайного маршруту.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button