Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/maslov.denys

Девелоперська компанія UDP заморозила до кінця війни будівництво житлового кварталу на місці колишнього заводу «Більшовик» у Києві, повідомляє delo.ua.

«Наразі проєкт в заморозці, тому що він потребує зовсім іншого інвестиційного клімату. Коли війна, кого він зацікавить? Підготовку проєкту поставили на паузу, бо, зважаючи на масштаби, ним треба або займатись, або нічого не робити», — пояснив віцепрезидент з розвитку інноваційних парків UDP Віталій Мельник.

Фонд держмайна продав колишній завод «Більшовик» з аукціону за 1,43 мільярда гривень у жовтні 2021 року. Компанії UDP Андрія Іванова та Василя Хмельницького та A Development Олексія Баранова отримали під житлову та офісну забудову 33 гектари промзони на Шулявці.

2022 року Печерський суд арештував усю нерухомість підприємства та його акції. У Державному бюро розслідувань вважають, що завод продали задешево.

Фото: facebook.com/maslov.denys

Девелопер планував збудувати новий житловий мікрорайон, зведений за принципом «місто в місті»: з дитсадком, офісами, торговими центрами тощо.


Зараз UDP зосередилась на реалізації інноваційного парку UNIT.City. У партнерстві з A Development компанія також виступає інвестором проєктів White Lines, Smart Plaza Polytech і Smart Plaza Obolon.

«Усі проєкти, як були на будмайданчику, рухаются. А ті, які були на рівні проєктів або планів, призупинені», — зазначає Мельник.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button