У Києві відкрили Музей новітнього мистецтва з роботами Сільваші, Ройтбурда, Голосія
Перша експозиція — «Знакові роботи класиків українського сучасного мистецтва» — включає роботи 13 художників.
Перша експозиція — «Знакові роботи класиків українського сучасного мистецтва» — включає роботи 13 художників.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 117 днів. За цей час ми опублікували 24944 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На території київської галереї мистецтв «Лавра» відкрився Музей новітнього мистецтва. Простір площею 400 квадратних метрах працює для відвідувачів із другого листопада.
Перша експозиція — «Знакові роботи класиків українського сучасного мистецтва» — включає роботи 13 художників: Анатолій Криволап, Олег Тістол, Олександр Гнилицький, Олег Голосій, Борис Михайлов, Віктор Сидоренко, Олександр Дубовик, Тіберій Сільваші, Олександр Ройтбурд, Олександр Животков, Назар Білик, Олександр Сухоліт та Арсен Савадов.
«Основна ідея проєкту — створити такий простір, куди б могли прийти колекціонери чи люди, які відвідують Україну, і в одному місці побачити високий рівень українського мистецтва, – розвовіла Marbeks директорка галереї «Лавра» та ініціаторка проєкту Тетяна Міронова.
«Пристрасть до музеїв новітнього або сучасного мистецтва набуває в Києві фантастичних форм. Будь яка збірка швиденько називає себе “музеем”. Між тим музей — це не просто колекція артефактів, це системні дослідження, популяризація, збереження, вивчення. Хто і як займається цим у новостворених чи проголошених збірках? Чому не назвати це просто галереєю?» — коментує мистецтвознавиця Галина Скляренко.
Нагадаємо, Музей історії Києва створює нову філію — Музей авангарду.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті