Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: Contemporary Sacred Art

Книга «Contemporary Sacred Art | Сучасне сакральне мистецтво» відкриває унікальний світ сучасного українського іконопису.

Видання пропонує сучасний погляд на сакральні теми, переосмислюючи традиції та поєднуючи їх із сучасними художніми техніками та стилями.

Тут зібрано роботи талановитих українських художників, які використовують різні техніки – від традиційної темпери на дошці до текстилю та скляних робіт. Книга демонструє унікальне бачення сучасних митців, які переосмислюють сакральні сюжети, додаючи незвичайні колірні рішення та новаторські художні підходи.

Мета цього проєкту – представити сучасний український іконопис як унікальне культурне явище.

Роботи в книзі відображають багатство традицій українсько-візантійського церковного мистецтва, водночас демонструючи, як митці адаптують ці традиції до сучасного контексту. Видання не лише знайомить Україну та світ із новими тенденціями в сакральному мистецтві, але й допомагає зрозуміти глибокий зв’язок між духовністю та культурою.

Книга також висвітлює, як сучасні українські митці взаємодіють із глядачем, створюючи твори, які не лише мають глибокий зміст, але й звертаються до проблем сьогодення. Це видання створене для натхнення та глибшого розуміння культурних процесів, що відбуваються в Україні.

Особливу увагу варто звернути на авторський шрифт Monochrome, створений відомим українським дизайнером Олексієм Чекалем спеціально для цієї книги.

Книга вже доступна для замовлення на сайті.

    Коментарі:

    Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

    *Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

    Newsletter button
    Donate button
    Podcast button
    Send article button