Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Києві на базі однієї з медичних установ Міністерства внутрішніх справ відкрили реабілітаційний центр RECOVERY.

Центр надає безоплатні послуги військовим, поліцейським і рятувальникам, які зазнали поранень під час ведення бойових дій. Щорічно центр RECOVERY зможе надавати допомогу майже двом тисячам поранених. 

Облаштовано залу фізичної реабілітації з апаратами віртуальної реальності (VR). Гейміфікація підвищує інтенсивність тренувань і додає мотивації.

Комплекс тренажерів і апаратів охоплює весь спектр можливих функціональних порушень, зокрема отриманих унаслідок мінно-вибухових травм.

З пацієнтами працюють фахівці фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, масажисти, терапевти мовлення та психологи. Команда лікарів проходила навчання не лише в Україні, а й за кордоном.

У центрі враховано принципи інклюзивності: широкі двері, відсутність порогів, медичний антиковзкий лінолеум, поручні в коридорах, а також санвузли для людей на колісних кріслах.


Проєкт RECOVERY є партнерством між приватним сектором і державою, коли благодійники (у даному разі — Віктор та Олена Пінчуки) створюють реабілітаційні центри на базі державних медичних установ.

Мережа RECOVERY налічує два центри в Києві, два в Одесі, три на Дніпровщині, а також у Львові, Рівному, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому. У планах — розширити її щонайменше до 18 центрів у 2025 році.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button