Робоча група погодила передання Житнього ринку в оренду
Клопотенко пропоновував модель партнерства, яка передбачає участь громадськості, представників бізнесу та експертів у прийнятті ключових рішень щодо розвитку Житнього ринку.
Клопотенко пропоновував модель партнерства, яка передбачає участь громадськості, представників бізнесу та експертів у прийнятті ключових рішень щодо розвитку Житнього ринку.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 154 днів. За цей час ми опублікували 25226 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Робоча група з питань Житнього ринку схвалила умови оренду будівлі на Подолі в Києві, повідомив заступник міського голови Валентин Мондриївський, який очолює групу.
За його словами, це рішення гарантує збереження Житнього ринку як єдиного комплексу з функцію ринку. Оренда забезпечить проведення капітального ремонту та збереження робочих місць.
Одним із варіантів майбутнього будівлі була б приватизація. Однак у 2023 році Київрада зарахувала Житній ринок до об’єктів, які не підлягають приватизації.
«Досягли згоди, що приватизація — точно не варіант, — повідомив учасник групи, шефкухар Євген Клопотенко. — Ми з командою робили прорахунки різних фінансових моделей існування ринку, й у жодному з них за умови приватизації інвестор не буде зацікавлений у збереженні ринку таким, як ми всі його любимо».
Клопотенко зауважує, що як альтернативу приватизації запропоновував модель партнерства, яка передбачає участь громадськості, представників бізнесу та експертів у прийнятті ключових рішень щодо розвитку Житнього ринку. Така модель була реалізована у Братиславі.
Як видно з фото, які опублікував Мондриївський, свою концепцію трансформації Жинього ринку на засіданні презентувала компанія Inzhur. Ця компанія заявляла про наміри викупити будівлю, зібравши гроші з киян, що погодяться стати інвесторами. Засновник компанії Андрій Журжій написав у коментарях Клопотенку, що, виступаючи проти приватизації, той «бачить ворогів в 1750 інвесторів фонду Inzhur Житній».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті