Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 155 днів. За цей час ми опублікували 25250 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: drozdov-partners.com

Архітектурне бюро Drozdov & Partners повідомило в соцмережах, що команда зараз працює над проєктом у Трускавці.

Команда складається з Олега Дроздова, Віталія Правика, Інни Шаповалової, Марії Школьник, Максима Шульги. У соцмережах студії зазначено, що місто Трускавець зберігає свою багату історичну спадщину витончених фасадів дерев’яних вілл. Традиційна увага до деталей та гармонійна інтеграція будівель у ландшафт пронизують середовище міста.

Тому серед основних принципів проєктування цього об’єкту – збереження панорами міста та м’який перехід між багатоповерховим та індивідуальним житлом.

фото: Drozdov & Partners

Загальна площа приміщень – 14550 м2. Ділянка розташована на схилі пагорба з видом на центральну частину міста. Поруч розташовані житлові будинки та готелі різної поверховості.

фото: Drozdov & Partners

Основний принцип проєкту – збереження міської панорами та гармонійний перехід між багатоповерхівками і приватними будинками. Лінійна будівля готелю формує квартал з чітким поділом між активними публічними зонами вздовж вулиці та затишним внутрішнім двором.

фото: Drozdov & Partners

Чітка планувальна сітка дозволяє створити літні зони для кожної квартири, а тераси забезпечують природне світла. Напівпрозорі огородження та рельєфні фасади нагадують традиційне дерев’яне різьблення.

фото: Drozdov & Partners

Нагадуємо, що у листопаді Архітектурне бюро Drozdov & Partners представило ескізний проєкт житлового простору у колишньому промисловому районі Львова. Проєкт поєднує міські вілли з напіввідкритими дворами — курдонерами. Курдонери створюють комфортне середовище, забезпечують зв’язок із містом та сприяють формуванню спільноти.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button