Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 155 днів. За цей час ми опублікували 25239 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Jon Grogan / Unsplash

Боргова криза на ринку нерухомості Китаю триває п’ятий рік, і мало що вказує на те, що проблемні девелопери мають шанси з неї вийти, оскільки падіння продажів житла триває, повідомляє Bloomberg.

Нещодавно банківський регулятор попросив страхові компанії повідомити про ризики банкрутства China Vanke Co. — четвертого за обсягом продажів девелопера. У Гонконзі компанія New World Development Co. намагалася відтермінувати погашення кредитів, а Parkview Group виставила на продаж знаковий торговельний комплекс у центрі Пекіна.

Сектору може знадобитися ще один-два роки, щоб досягти дна, вважає Леонард Лоу, старший кредитний аналітик Lucror Analytics.

У Китаї рекордно сповільнилися темпи зростання будівництва житла, знизилися відсоткові ставки, скоротилися державні гарантії для продажу облігацій девелоперами.


Досі вжиті урядом заходи були зосереджені на запобіганні обвалу цін на нерухомість, захисті власників недобудованих квартир і використанні державних коштів для поглинання надлишкової пропозиції. Тим часом гіганти галузі — China Evergrande Group та Country Garden Holdings Co. — припинили виплачувати кредити.

Гонконгський забудовник New World Development, що контролюється сімейною імперією олігарха Генрі Чена, зафіксувала свій перший за два десятиліття річний збиток. На кінець червня компанія мала боргів на понад 28 мільярда доларів. Це означає, що проблеми з нерухомістю в Китаї поширюються за кордон. Торік 73% доходів від девелопменту та інвестицій компанія отримала з материкового Китаю.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button