Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 166 днів. За цей час ми опублікували 25303 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: BENCE BOROS / Unsplash

Австралійський журналіст Пітер Лейлор розповів The Guardian, як одного разу заплатив 55 тисяч фунтів стерлінгів за келих пива у британському барі.

У 2019 році Лейлор приїхав до Манчестера висвітлювати змагання з крикету. Він вирішив скуштувати англійського елю в барі готелю, де зупинився. Барменкою була молода дівчина, яка щойно влаштувалася на роботу, й здалася австралійцю недосвідченою й такою, що не геть розумілася на пиві. Зрештою вона принесла йому Deuchars IPA.

Те саме пиво. Фото: x.com/plalor

Розраховуючись карткою, журналіст відволікся на розмову з іншими відвідувачами бару. Барменка пропросила ввести пін, і австралієць, не дивлячись, ввів номер. Барменка роздрукувала чек і, сміючись, приклала руку до рота. Там було вказано, що рахунок за пиво склав 55 тисяч фунтів. Менеджер бару, втім, запевнив, що помилку виправлять.

Наступного ранку Лейлору зателефонувала дружина і повідомила, що на банківському рахунку бракує 102,5 тисячі австралійських доларів — 100 тисяч зняли за пиво, ще 2,5 тисячі склала комісія. Дружина спершу подумала, що її чоловік вирішив купити будинок у Манчестері, який йому дуже подобається, і зробив внесок.

Пітер Лейлор у тому ж барі чотири роки по тому. Фото: x.com/plalor

Австралієць написав про цей випадок у твіттері (так називалася мережа Х до покращень Ілона Маска), і несподівано отримав велику популярність — йому дзвонили британські та австралійські газетярі, історія потрапила на американське CNN.


Чимало хто запитував, звідки у журналіста взагалі такі гроші на картці. Лейлор пояснює, що це був овердрафт, прив’язаний до його іпотеки. Фактично він заплатив половину суми за житло за те злощасне пиво. Він припускає, що коли розплачувався, цифри пінкоду додалися до суми чеку.

Зрештою, потягом двох-трьох тижнів банк скасував транзакцію, і Лейлор отримав свої гроші назад.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button