У Києві втричі більше підземних переходів, ніж у всіх інших обласних центрах разом
У столиці продубльовано наземними лише 4% підземних і надземних переходів.
У столиці продубльовано наземними лише 4% підземних і надземних переходів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 168 днів. За цей час ми опублікували 25319 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві втричі більше підземних і надземних переходів, ніж у всіх інших обласних центрах України разом узятих, свідчить дослідження NE:Urban та Просвіт.
Так, у Києві нарахували 262 переходи, збудовані не на рівні землі. За ним іде Харків із 50 переходами, але майже половина з них продубльовані наземними. Два підземні переходи Ужгорода є сторічними «проколами» під мостом.
У столиці продубльовано наземними лише 4% під- і надземних переходів.
Дані можуть не включати у себе окремі переходи, що перебувають на балансі Укразалізниці чи інших підприємств, адже запити надсилали на міські ради.
Підземні та надземні пішохідні переходи є одними із найскладніших бар’єрів, які доводиться долати маломобільним людям. Автори аналізу зауважують, що технічно не всі малоступні переходи можна продублювати наземними, — проте кожен такий випадок має бути виключенням з правила, а не загальною відмовкою.
У 2019 році Зручний Київ нарахував у столиці 225 підземних переходів і порівняв із іншими містами Європи та США:
Нагадаємо, на вулиці Саперно-Слобідській у Києві «автодор» перекрив надземний перехід, не лишивши пішоходам іншої альтернативи, крім як іти додаткові пів кілометра до наступного переходу. Зрештою, перебігаючи шосе, загинула жінка.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті