В ботсаду Гришка заперечують, що продали землю під будівництво. Заступник директора каже, що передбачався лише ремонт господарської зони
За його словами, він не чув про інвестора з 2018 року.
За його словами, він не чув про інвестора з 2018 року.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 174 днів. За цей час ми опублікували 25366 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Заступник директора Національного ботанічного саду імені Гришка, Микола Шумик, в ефірі Суспільного відреагував на звинувачення у тому, що земельну ділянку на вулиці Садово-Ботанічній, 1 віддали під забудову.
За його словами, в угоді 2018 року мова йшла лише про капітальний ремонт і розбудову адміністративно-офісних приміщень на території господарської зони. Так за його словами, на території ботанічного саду є господарський двір, де знаходиться адміністративний корпус, який виходить фасадом на вулицю Садово-Ботанічну і ця зона потребує капітального ремонту. Також на території господарського двору ботсаду є, зокрема, гуртожиток — підсобні приміщення, які примикають до гаража, для працівників, які приїздять із сіл і деколи там ночують.
Також він зазначив, що з 2018 року нічого не чув про інвестора КСМ Груп й передбачає, що цей договір або застарілий, або розірваний.
Але за наявною інформацією, за цей час ботанічний сад отримав від інвестора послуги, кошти, та навіть цибулини тюльпанів на понад два з половиною мільйони гривень. Тобто забудовник виконував взяті на себе інвестиційні зобов’язання і контактував з ботанічним садом.
Та варто зазначити, ця сума — майже 45 тисяч доларів, що відповідає вартості однокімнатної квартири в Києві, але зовсім не ділянці землі в Печерському районі столиці.
Разом з тим, начальник Київської міської військової адміністрації, Тимур Ткаченко, оперативно звернувся до керівництва ботанічного саду та Національної академії наук із рекомендацією негайно розірвати цей інвестиційний договір.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті