Heil Tesla на автозаводі у Німеччині — правда чи фейк?
Охоронці фабрики кажуть, що нічого не бачили, активісти просять перевірити камери спостереження.
Охоронці фабрики кажуть, що нічого не бачили, активісти просять перевірити камери спостереження.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 185 днів. За цей час ми опублікували 25451 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Німецькі артактивісти 22 січня облікували на сторінках Zentrum für Politische Schönheit (Центра політичної краси) фото Ілона Маска на фоні гігафабрики Берлин-Бранденбург Tesla зі словом Heil. Зображення швидко стало вірусним, про те не відомо чи ця подія справді мала місце, чи це фейк.
Так німецьке видання Tagesspiegel з посиланням на поліцію федеральної землі Бранденбург і охорону фабрики Tesla написало, що це фейк і немає жодних свідків події. У відповідь активісти Zentrum für Politische Schönheit опублікували фото та відео – як вони стверджують, з місця акції. При цьому вони назвали фейком газету Tagesspiegel.
Активісти наполягають, що вони провели цю акцію у співпраці з Led by Donkeys і навіть залучили для цього дрон. Також вони закликають перевірити камери спостереження на заводі, щоб з’ясувати правду.
Нагадуємо, що жест, показаний мільярдером Ілоном Маском після інавгурації президента США Дональда Трампа, нагадував нацистське вітання чим і викликав хвилю обурення.
Нагадуємо, що Трамп скасував ціль на 50% електрокарів на вулицях США до 2030 року
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті