Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 184 днів. За цей час ми опублікували 25448 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: volodymyr.rayon

Патрульна поліція опублікувала статистику ДТП в містах України, де зокрема відзначається, що у столиці кількість ДТП з постраждалими досягла свого максимуму з 2019 року.

Так всього в Україні у 2024 сталося 25781 ДТП з постраждалими, в яких загинуло 3202 людини й травмувалося 32023 людей. Серед них 27% пішоходів і водночас з їх вини сталося лише 2,5% від загальної кількості ДТП. У 88% ДТП сталися з вини водія, які у більшості випадків порушували швидкісний режим чи правила проїзду перехресть. Через водіння у нетверезому стані сталося майже 4% аварій.

Разом з тим через пішоходів, які переходять у невстановленому місці скоїлося не більше 2,8% аварій. З огляду на це, представники ГО «Пасажири Києва» відмітили, що пішоходи у десять разів частіше потрапляють ДТП, аніж їх спричиняють.

Що стосовно статистики столиці, то усього у 2024 році сталося 2167 летальних або з тяжкими наслідками аварій, що становить 14% від усіх ДТП країни. Відмічається ріст кількості травмованих у ДТП дітей, і з 2018 цей показник виріс у чоти рази.

Разом з тим з 2022 року не фіксуються ДТП з постраждалими через незадовільний стан доріг та вулиць. Але все ж таки через у період з 2017 сталося п’ять незначних аварій. При цьому за 2020-2024 роки загальна кількість загиблих зменшується на два в рік.

Нагадуємо, що на Саперно-Слобідській збили жінку — там, де Київавтодор закрив пішохідний перехід.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button