В Мінекономіки збираються шукати роботу за допомогою штучного інтелекту
За даними Інституту Тоні Блера, наразі 37% безробітних людей в Україні готові змінити професію.
За даними Інституту Тоні Блера, наразі 37% безробітних людей в Україні готові змінити професію.
Міністерство економіки України хоче оптимізувати за допомогою штучного інтелекту процес пошуку вакансії й кадрів для безробітних українців.
Так за замовленням Мінекономіки, Інститут Тоні Блера дослідив стан ринку праці України й визначив подальші напрями роботи, які мають залучити населення до економічної активності. Запропонували дев’ять напрямків, серед яких і використання штучного інтелекту.
Загалом за даними Інституту Тоні Блера, наразі 37% безробітних людей в Україні готові змінити професію й у 2024 році, завдяки програмам Мінекономіки, це вдалося понад 100 тисячам людей.
Як саме використовуватиметься ШІ для тих, хто шукає роботу, у заяві міністерства не вказано. Але ця практика є доволі поширеною. Так за його допомогою можна створити резюме, супровідний лист чи проаналізувати, яка ще вакансія підходить людині на основі її досвіду та даних.
Варто зазначити, що з подібною ініціативою виступило і Міністерство праці Таїланду. Наприкінці грудня 2024 року воно анонсувало тренінги з ШІ для своїх посадовців, в рамках яких також розглянуть питання оптимізації пошуку роботи. А уряд Великої Британії взагалі планує замінити штучним інтелектом ряд державних служб і вірить, що це допоможе позбутися бюрократичної тяганини.
Нагадуємо, що весною 2024 року міністерство закордонних справ презентувало нову речницю, створену з використанням штучного інтелекту. Прототипом якої стала реальна людина — українська співачка і блогерка Розалі Номбре.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті