В Мінекономіки збираються шукати роботу за допомогою штучного інтелекту
За даними Інституту Тоні Блера, наразі 37% безробітних людей в Україні готові змінити професію.
За даними Інституту Тоні Блера, наразі 37% безробітних людей в Україні готові змінити професію.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 186 днів. За цей час ми опублікували 25456 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Міністерство економіки України хоче оптимізувати за допомогою штучного інтелекту процес пошуку вакансії й кадрів для безробітних українців.
Так за замовленням Мінекономіки, Інститут Тоні Блера дослідив стан ринку праці України й визначив подальші напрями роботи, які мають залучити населення до економічної активності. Запропонували дев’ять напрямків, серед яких і використання штучного інтелекту.
Загалом за даними Інституту Тоні Блера, наразі 37% безробітних людей в Україні готові змінити професію й у 2024 році, завдяки програмам Мінекономіки, це вдалося понад 100 тисячам людей.
Як саме використовуватиметься ШІ для тих, хто шукає роботу, у заяві міністерства не вказано. Але ця практика є доволі поширеною. Так за його допомогою можна створити резюме, супровідний лист чи проаналізувати, яка ще вакансія підходить людині на основі її досвіду та даних.
Варто зазначити, що з подібною ініціативою виступило і Міністерство праці Таїланду. Наприкінці грудня 2024 року воно анонсувало тренінги з ШІ для своїх посадовців, в рамках яких також розглянуть питання оптимізації пошуку роботи. А уряд Великої Британії взагалі планує замінити штучним інтелектом ряд державних служб і вірить, що це допоможе позбутися бюрократичної тяганини.
Нагадуємо, що весною 2024 року міністерство закордонних справ презентувало нову речницю, створену з використанням штучного інтелекту. Прототипом якої стала реальна людина — українська співачка і блогерка Розалі Номбре.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті