Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 186 днів. За цей час ми опублікували 25465 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: thepoint

Міністерство економіки України хоче оптимізувати за допомогою штучного інтелекту процес пошуку вакансії й кадрів для безробітних українців.

Так за замовленням Мінекономіки, Інститут Тоні Блера дослідив стан ринку праці України й визначив подальші напрями роботи, які мають залучити населення до економічної активності. Запропонували дев’ять напрямків, серед яких і використання штучного інтелекту.

Загалом за даними Інституту Тоні Блера, наразі 37% безробітних людей в Україні готові змінити професію й у 2024 році, завдяки програмам Мінекономіки, це вдалося понад 100 тисячам людей.

Як саме використовуватиметься ШІ для тих, хто шукає роботу, у заяві міністерства не вказано. Але ця практика є доволі поширеною. Так за його допомогою можна створити резюме, супровідний лист чи проаналізувати, яка ще вакансія підходить людині на основі її досвіду та даних.

Варто зазначити, що з подібною ініціативою виступило і Міністерство праці Таїланду. Наприкінці грудня 2024 року воно анонсувало тренінги з ШІ для своїх посадовців, в рамках яких також розглянуть питання оптимізації пошуку роботи. А уряд Великої Британії взагалі планує замінити штучним інтелектом ряд державних служб і вірить, що це допоможе позбутися бюрократичної тяганини.

Нагадуємо, що весною 2024 року міністерство закордонних справ презентувало нову речницю, створену з використанням штучного інтелекту. Прототипом якої стала реальна людина — українська співачка і блогерка Розалі Номбре.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button