Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 211 днів. За цей час ми опублікували 25677 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Київавтошляхміст

Київавтошляхміст оголосив тендери на розроблення проєктної документації для ремонту трьох мостів:

  • шляхопровід на перетині проспекту Леоніда Каденюка та вулиці Кіото з Броварським проспектом,
  • шляхопровід на перетині проспекту Науки та вулиці Саперно-Слобідської,
  • надземний пішохідний перехід на вулиці Олени Теліги.

Шляхопровід на перетині Каденюка, Кіото і Броварського проспекту збудували у 1985 році, й жодного разу капітально не ремонтували. Торік стан мосту визначили як «обмежено працездатний»: волога потрапляла до прогонових будов та опор, іржавіла арматура, йшли тріщини, відшарувався бетон. Розробку проєкту з кошторисом оцінили у 3,9 мільйона гривень.

Google Maps, 2015 рік

Шляхопровід на перетині проспекту Науки та Саперно-Слобідської звели в 1991 році. Там так само іржавіє арматура, є тріщини та відшарування бетону. Очікувана вартість розробки проєкту і кошторису становить 2,3 мільйона гривень.

Google Maps, 2015 рік


Надземний перехід на Теліги біля автозаправки ввели в експлуатацію у 2006 році, й ніколи капітально не ремонтували. 2018 року стан мосту оцінили як «обмежено справний», але конструкції продовжували деградувати. Під час ремонту замінять покриття пішохідної частини та перила, відновлять прогони, опори, сходи та ліфтові шахти.

За проєктно-кошторисну документацію готові заплатити 1,4 мільйона гривень.

Google Maps, 2015 рік

Проєктна документація для кожного об’єкта розроблятиметься п’ять-шість місяців. Прийом пропозицій триватиме до 22 лютого.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button