Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 209 днів. За цей час ми опублікували 25652 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: rbc.ua

Прямі збитки інфраструктури України через війну досягли майже 170 мільярдів доларів. Це зазначено у звіті Київської школи економіки в рамках проєкту «Підтримка цифрової трансформації».

Більше за всіх постраждав житловий сектор. Прямі збитки оцінюються в 60 мільярдів доларів. Станом на листопад 2024 року було пошкоджено або зруйновано 236 тисяч житлових будинків. Наступна – транспортна інфраструктура, яка зазнала збитків на 38 з половиною мільярдів доларів. Наразі пошкоджено понад 26 тисяч кілометрів доріг. Енергетичний сектор зазнав збитків на майже 15 мільярдів доларів. Промисловість, будівництво та послуги втратили понад 14 з половиною мільярдів, і було зруйновано чи пошкоджено майже 500 великих і середніх підприємств.

Агропромисловий комплекс втратив десять мільярдів доларів, лісовий фонд постраждав на чотири з половиною мільярди. Через бойові дії та пожежі пошкоджено 298 тисяч гектарів лісів.

Освітня інфраструктура втратила понад сім мільярдів доларів, і зруйновано 229 шкіл, 110 дитсадків та 97 університетів. Охорона здоров’я і культурна спадщина разом постраждали на понад вісім мільярдів доларів. Зокрема, пошкоджено 1 554 медичні установи, 3 921 об’єкт культури, 399 релігійних споруд та 343 спортивних комплекси.

Нагадуємо, що відновлення критичної інфраструктури в Україні не встигає за руйнуваннями.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button