Художниця створює абстрактні панно з конструктора LEGO (фото)
Мисткиня з аутизмом виявила, що тактильні якості конструктора слугують для неї ідеальним матеріалом.
Мисткиня з аутизмом виявила, що тактильні якості конструктора слугують для неї ідеальним матеріалом.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 26240 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Канадсько-американська художниця Кетрін Дюкло створює абстрактні композиції з конструктора LEGO, повідомляє designboom.
Мисткиня народилася у 1980 році в Массачусетсі, США, та навчалася мистецтву в Нью-Йорку. У 2017 році вона разом із родиною переїхала до Ванкувера, Канада.
Коли у двох її дітей діагностували аутизм, вона зрозуміла, що теж належить до аутичного спектру на додачу до розладу дефіциту уваги: зокрема, має складнощі з орієнтацією у просторі та розумінням стандартних інструкцій.
Захоплення конструктором з’явилося, коли її маленький син простягнув кілька детальок і припустив, що їй сподобається саме це поєднання кольорів. Дюкло виявила, що тактильні якості конструктора слугують для неї ідеальним матеріалом художнього самовираження.
Також LEGO втілює ідею упорядкування, контролю, приборкання хаосу — художниця потребувала цього відчуття особливо у період, коли родина переїжджала зі зйомної квартири в інше житло.
Елементи LEGO мають не лише різне забарвлення, але й різну текстуру та різний нахил, що відбиває світло — відтак, коли картина повертається під різними кутами, вона щоразу виглядає інакше.
Теми, які вона досліджує у своїй творчості, пов’язані з досвідом взаємодії з оточенням, а також із пам’яттю.
Серед її робіт є також скульптурні композиції з конструктора, які виглядають доволі архітектурними.
Роботи Дюкло привернули увагу компанії LEGO, і та запропонувала колаборацію. Для виставки «Арт-Базель» у Маямі художниця створила абстрактні панно, серед яких одне завдовжки три метри. Ці роботи згодом розмістили у штаб-квартирі LEGO в Массачусетсі.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті