Місто на Миколаївщині розробило проєкт реконструкції каналізаційної мережі — кейс з відбудови
Проєкт розробляли майже два роки.
Проєкт розробляли майже два роки.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 26238 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Місто Новий Буг разом з програмою «U-LEAD з Європою» розробило проєкт реконструкції каналізаційної мережі, пошкодженої внаслідок російської атаки. Реалізація проєкту коштуватиме 366 мільйонів гривень, повідомляє Liga.net.
Програма «U-LEAD з Європою» допомагає громадам готувати проєкти місцевої відбудови. Так, у 2022-2024 роках в її рамках допомогли 20 громадам підготувати 25 проєктів на суму понад 140 мільйонів євро. Ці проєкти охоплюють сфери освіти, охорони здоров’я, водопостачання, водовідведення, транспорту та поводження з відходами.
Робота в Новому Бузі складалася з кількох етапів, під час яких не лише готували проєкт до фінансування, а й створювали команду фахівців. Цей процес тривав майже два роки.
Загалом каналізаційна мережа Нового Бугу обслуговує житлові квартали, лікарню, соціальні об’єкти та бізнес. Систему побудували ще 20 років тому і з часом обладнання вийшло з ладу, а після російського обстрілу справи пішли ще гірше. Через це все стічні води потрапляють на насосну станцію, яка не справляється з їх перекачуванням. Це шкодить довкіллю та здоров’ю людей, особливо в теплу пору року. Лабораторні аналізи показали, що рівень шкідливих речовин у воді перевищує норми в кілька разів.
Після ретельного дослідження стану каналізації вирішили модернізувати систему, використовуючи енергоефективні матеріали для труб і споруд, а також створити автоматизовану систему моніторингу й управління каналізацією та очисними спорудами. Метою розробки проєкту було також збільшення кількість абонентів, підключених до системи, та зменшення шкоди довкіллю завдяки інноваційним системам очищення стічних вод.
Проєкт включатиме кілька етапів:
Загальний бюджет проєкту — 366 мільйонів гривень, і його реалізація займе 41 місяць.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті