На Google Arts & Culture з’явився проєкт про українських місткинь 60-тих років
Проєкт презентовано у межах колекції «Українські митці крізь віки».
Проєкт презентовано у межах колекції «Українські митці крізь віки».
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 26247 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
На міжнародній онлайн-платформі Google Arts & Culture Український інститут презентував проєкт «60-ті. Втрачені скарби» присвячений українським мисткиням-шістдесятницям.
Шістдесятники — це літературно-мистецька та суспільно-політична течія серед української інтелектуальної еліти наприкінці 1950-х — на початку 1970-х років, яка виникла в період тимчасової «відлиги» радянського режиму. Вони виступали за захист національної культури та мови.
На платформі представлять роботи Алли Горської, Галини Зубченко, Любові Панченко, Галини Севрук та Людмили Семикіної.
Проєкт презентовано у межах колекції «Українські митці крізь віки» і є частиною проєкту «Україна поруч» (Ukraine is Here) на платформі Google Arts & Culture, створеного у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України. Проєкт спрямований на збереження та популяризацію українського мистецтва й культури.
Нагадуємо, що одна з робіт Алли Горської, мозаїка «Вітер», яка розташована на фасаді ресторану у Голосіївському районі, вже почала осипатися і вкрилася тріщинами.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті