Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 26239 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: Роберто Конте та Стефано Перего

До кінця квітня в Італійському інституті культури в Берліні діє виставка «Брутальна Італія», де представлено понад 100 фотографій будівель 1960-1980-х років в стилі бруталізм.

Серед зображених об’єктів — кладовища, святилища, портові будівлі та житлові комплекси, пише Designboom.

фото: Роберто Конте та Стефано Перего

Італійські фотографи Роберто Конте та Стефано Перего проїхали понад 20 000 кілометрів по Італії, щоб дослідити особливості даного архітектурного руху в країні.

фото: Роберто Конте та Стефано Перего

Історик в галузі архітектури Адріан Форті, який написав текст до виставки, зазначає, що італійські архітектори побачили в бетоні матеріал, який може виражати як минуле, так і майбутнє, оскільки вони не погоджувалися з думкою, що сучасні матеріали мають символізувати лише прогрес.

фото: Роберто Конте та Стефано Перего

Це дослідження стало основою книги Brutalist Italy, виданої у 2023 році. Вона містить 146 фотографій понад 100 будівель у стилі бруталізм та допомагає краще зрозуміти їх значення для архітектурної спадщини Італії. Саме світлини з цієї книги зараз представлені на виставці.

Brutalist Italy

Нагадуємо, що фотограф Пол Таллет, автор інстаграм-каналу @brutal_zen, який живе в Окінаві, опублікував книгу «Бруталістська Японія», в якій зібрана колекція зразків цього архітектурного стилю.

Читайте також: «Не існує більш спірного архітектурного стилю», — режисер фільму «Бруталіст»

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button