Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 273 днів. За цей час ми опублікували 26128 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: Дмитро Комаров

Телеведучий Дмитро Комаров прокоментував звинувачення в руйнуванні гір джипінгом, які він отримав після публікації фото зі зйомок відео епізоду про Чорногірський хребет.

За його словами, Карпати — це не тільки заповідники, а авто тут – це не розвага, а життєва необхідність.

За його словами закон забороняє пересування механічним транспортом територією національних парків і заповідників, і він повністю підтримує цю заборону. Однак, за межами заповідника місцеві жителі часто їздять на позашляховиках, щоб доставити продукти та інші необхідні речі. Лікарі та вчителі також користуються позашляховиками для роботи.

Комаров додає, що справжню шкоду Карпатам завдають не місцеві жителі на старих «Нивах», а несанкціоновані вирубки, забруднення річок та стихійні сміттєзвалища.

На його захист виступив Андрій Єльцов, житель Верховини та гід Дмитра під час зйомок програми «Світ навиворіт». Він пояснив, що поїздка на позашляховику у найвище житло України, була необхідною для місцевих жителів, а не рекламою джипінгу як розваги. Єльцов запросив критиків приїхати на Верховинщину, щоб побачити, як живуть люди в горах, і спробувати доставити необхідні речі без транспорту.

Нагадуємо, що на початку 2025 року 246 депутатів Верховної Ради проголосували у другому читанні за проєкт закону №11024 про заборону джипінгу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button