ChatGPT створює картинки у стилі Міядзакі: новий тренд захопив інтернет
У зворотний бік це працює поки що не так вдало.
У зворотний бік це працює поки що не так вдало.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 294 днів. За цей час ми опублікували 26281 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Не минуло й доби після того, як компанія OpenAI запустила нову версію ChatGPT, як інтернет захопив новий тренд. Виявилося, що оновлений ШІ-генератор чудово копіює стиль японського мультиплікатора Хаяо Міядзакі та його студії «Гіблі», повідомляє TechCrunch.
Люди пропонують штучному інтелекту перетворити фотографії та відео на картинки та ролики у стилі аніме. Гендиректор OpenAI Сем Алтман навіть змінив своє фото профілю на картинку в такому стилі.
У зворотний бік це працює поки що не так вдало:
Перед цим Google випустив аналогічну функцію у своїй моделі Gemini Flash.
Фахівець з інтелектуальної власності Еван Браун вважає, що штучний інтелект наразі діє у «сірій зорі» з точки зору авторського права. Він зауважує, що стиль студії «Гіблі» сам по собі не захищений законодавством.
Очевидно, GPT-4o тренувався на мільйонах кадрів фільмів «Гіблі», однак наразі все ще не визначено, чи навчання моделей штучного інтелекту на творах, захищених авторським правом, підпадає під захист добросовісного використання.
В OpenAI заявили, що ChatGPT не виконує запити на копіювання стилю конкретних живих художників, але йому дозволено імітувати загальні стилі.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті