Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 250 днів. За цей час ми опублікували 25971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Зображення: x.com/LukasMikelionis

Не минуло й доби після того, як компанія OpenAI запустила нову версію ChatGPT, як інтернет захопив новий тренд. Виявилося, що оновлений ШІ-генератор чудово копіює стиль японського мультиплікатора Хаяо Міядзакі та його студії «Гіблі», повідомляє TechCrunch.

Зображення: x.com/heyBarsee

Люди пропонують штучному інтелекту перетворити фотографії та відео на картинки та ролики у стилі аніме. Гендиректор OpenAI Сем Алтман навіть змінив своє фото профілю на картинку в такому стилі.

У зворотний бік це працює поки що не так вдало:

Кадр із фільму «Мій сусід Тоторо»
Варіація ChatGPT. Зображення: x.com/fabianbuilds

Перед цим Google випустив аналогічну функцію у своїй моделі Gemini Flash.

x.com/TheJasonRink

Фахівець з інтелектуальної власності Еван Браун вважає, що штучний інтелект наразі діє у «сірій зорі» з точки зору авторського права. Він зауважує, що стиль студії «Гіблі» сам по собі не захищений законодавством.

x.com/heyBarsee

Очевидно, GPT-4o тренувався на мільйонах кадрів фільмів «Гіблі», однак наразі все ще не визначено, чи навчання моделей штучного інтелекту на творах, захищених авторським правом, підпадає під захист добросовісного використання.

Зображення: x.com/MDurbar


В OpenAI заявили, що ChatGPT не виконує запити на копіювання стилю конкретних живих художників, але йому дозволено імітувати загальні стилі.

x.com/netcapgirl
x.com/uncledoomer
x.com/Rafuxvideos
x.com/Roborant

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button