Тимур Ткаченко найближчим часом вирішить, що робити з брухто-спалювальним заводом на Куренівці
Зазначалось, що цей завод вчиняв справжній екоцид для жителів сусідніх мікрорайонів.
Зазначалось, що цей завод вчиняв справжній екоцид для жителів сусідніх мікрорайонів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 250 днів. За цей час ми опублікували 25962 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Речник КМВА Євген Ієвлєв прокоментував пост КЕКЦ про петицію щодо перенесення брухто-спалювального заводу ТОВ «АДМ» з Куренівки за межі Києва.
Він зазначив, що за вказівкою голови КВА Тимура Ткаченка найближчим часом відбудеться нарада, де обговорять роботу заводу.
У нараді візьмуть участь представники Державної екологічної інспекції, Департаменту захисту довкілля КМДА та Подільського районного управління поліції. Петиція щодо роботи заводу на вул. Сирецька, 33 була опублікована восени 2024 року і зібрала необхідні шість тисяч підписів.
Автори петиції вказували, що понад п’ять років повітря столиці забруднюється хімічними викидами від даного брухто-спалювального заводу і що це є справжнім екоцидом.
За інформацією з відкритих реєстрів, підприємство ТОВ «АДМ» не проходило оцінку впливу викидів на довкілля і не має відповідного висновку. Завод не зареєстрував права на земельну ділянку, а земля використовувалась не за призначенням. Крім того, всього за 140 метрів від заводу розташовані житлові будинки, а громадські слухання щодо роботи підприємства поруч із ними не проводились.
Після того, як петиція набрала необхідні голоси, міський голова Віталій Кличко пообіцяв зупинити роботу заводу та вжити необхідних заходів. Зокрема, остаточний проєкт рішення мав бути готовий до кінця березня 2025 року.
Нагадуємо, що Фастівська міська рада повідомила, що в місті планують побудувати завод, який перероблятиме органічні відходи в біометан
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті
© Хмарочос | 2024
Київ дякуючи бездарності мера боксера входить в десятку самих засраних міст світу. Сотні довгобудів та занедбаних будинків роками стоять завалені сміттям. Потрібно їх за рахунок міжнародного благодійного фонду викупити добудувати та віддати людям які втратили житло.
Те, що відбувається з забрудненням повітря та отруєнням жителів 4-х районів Києва від АДМ неможливо передати – це геноцид людей. Ми вже декілька років страждаємо від токсичного смороду та повної бездіяльності екологічних контролюючих органів!
Я живу в цьому районі – і те, що відбувається, просто злочин. Викиди стає відчутно з вечора, коли вже не працюють перевіряючи органи. Вони настільки густі, що неможливо дихати. Якщо з вечора не закрити вікно – вночі прокидаєшся з задухою, опухлими слизовими, головним болем. В районі розташовані дві школи, три дитсадки, купа житлових багатоповерхівок і приватних будинків. Мешканці району вже кілька років борються, щоб їх почули, пишуть численні скарги, отримують переважно відписки. Лише недавно щось зрушилося.
І, до речі, дуже дякую Хмарочосу. Ви одне з небагатьох ЗМІ, яке висвітлює цю проблему. Багато інших проігнорували звернення.