Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 251 днів. За цей час ми опублікували 25977 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: homecrux

EcoTech Lab разом з африканським архітектором Логманом Арджою створили систему ClayPonic V1, щоб полегшити вирощування їжі в містах, пише Designboom

По суті це глиняні вертикальні клумби які надруковані на 3D-принтері. З їх допомогою можна заощадити місце, економити воду для поливу та вирощувати їжу без великої кількості ґрунту, що є критичним для країн Африки, де є проблема деградації ґрунтів та дефіцитом води.

фото: homecrux

Система від екологічної дизайн-лабораторії EcoTech Lab має на меті з’єднати людей з природою через всі п’ять органів чуття. Відвідувачі можуть милуватися органічними формами з глини, відчувати текстуру конструкцій під час посадки чи збору врожаю, вдихати аромат трав і квітів, слухати звук води, що тече, і, звісно, смакувати свіжі овочі та фрукти.

ClayPonic V1 не лише допомагає вирощувати їжу, але й служить місцем для навчання та обговорення майбутнього сільського господарства. Вона показує, як нові методи землеробства можуть змінити міста, зробити громади стійкішими та забезпечити доступ до свіжої їжі.

фото: homecrux

Сам Логман Арджі займається дослідженнями в галузі екотехнологій та сільської архітектури. Він вивчає адаптивні системи та нові підходи, щоб допомогти відновити сільську економіку. Зараз він працює над проєктами впровадження 3D-друку в країнах Субсахарської Африки. Його мета — створити сталу інфраструктуру для сільських районів.

Нагадуємо, що в Ірпені 3D-принтер надрукував дім для родини загиблого військового.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button