Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: homecrux

EcoTech Lab разом з африканським архітектором Логманом Арджою створили систему ClayPonic V1, щоб полегшити вирощування їжі в містах, пише Designboom

По суті це глиняні вертикальні клумби які надруковані на 3D-принтері. З їх допомогою можна заощадити місце, економити воду для поливу та вирощувати їжу без великої кількості ґрунту, що є критичним для країн Африки, де є проблема деградації ґрунтів та дефіцитом води.

фото: homecrux

Система від екологічної дизайн-лабораторії EcoTech Lab має на меті з’єднати людей з природою через всі п’ять органів чуття. Відвідувачі можуть милуватися органічними формами з глини, відчувати текстуру конструкцій під час посадки чи збору врожаю, вдихати аромат трав і квітів, слухати звук води, що тече, і, звісно, смакувати свіжі овочі та фрукти.

ClayPonic V1 не лише допомагає вирощувати їжу, але й служить місцем для навчання та обговорення майбутнього сільського господарства. Вона показує, як нові методи землеробства можуть змінити міста, зробити громади стійкішими та забезпечити доступ до свіжої їжі.

фото: homecrux

Сам Логман Арджі займається дослідженнями в галузі екотехнологій та сільської архітектури. Він вивчає адаптивні системи та нові підходи, щоб допомогти відновити сільську економіку. Зараз він працює над проєктами впровадження 3D-друку в країнах Субсахарської Африки. Його мета — створити сталу інфраструктуру для сільських районів.

Нагадуємо, що в Ірпені 3D-принтер надрукував дім для родини загиблого військового.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button