На Хрещатику з’явиться ще один наземний перехід
Це частина великого проєкту зі створення безбар'єрних маршрутів Києвом. Зараз анонсовано три маршрути, два з яких на Лівому березі.
Це частина великого проєкту зі створення безбар'єрних маршрутів Києвом. Зараз анонсовано три маршрути, два з яких на Лівому березі.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 251 днів. За цей час ми опублікували 25978 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Голова КВМА Тимур Ткаченко повідомив, що в межах проєкту створення безбар’єрного маршруту між Головним військовим клінічним госпіталем та Майданом Незалежності планують збудувати наземний перехід через Хрещатик на перехресті з вулицею Прорізною.
Окрім цього анонсовано безбар’єрний маршрут з Троєщини.
Новий перехід стане частиною проєкту Міністерства розвитку громад та територій України. Він з’єднає Головний військовий клінічний госпіталь, Майдан Незалежності та Центральний залізничний вокзал. Тимур Ткаченко зазначив, що Хрещатик — головна та одна з найбільш завантажених вулиць Києва, тому важливо зробити її доступною і зручною для всіх, а наразі на перехресті з Прорізною, пішоходам доступний лише підземний перехід, що незручно для маломобільних киян і гостей столиці.
Перехід вже погоджено з Патрульною поліцією Києва, і Тимур сподівається на швидке виконання робіт. Надалі планують облаштувати переходи на вулиці Михайлівській біля Майдану Незалежності та через бульвар Шевченка біля станції метро «Університет»
Окрім шляху, який з’єднує Хрещатик з Вокзалом та Центральним військовим госпіталем, анонсували маршрут на Лівому березі, який пов’яже ЦНАП Дарницького району, міську клінічну лікарню №1 та станції метро «Дарниця» і «Харківська». Маршрут буде довжиною 15 км і проходитиме вздовж руху автобусів № 45.
Третій маршрут проходитиме вздовж руху автобуса № 114 з Троєщини до Центрального залізничного вокзалу. Його довжина перевищить 20 км. Він з’єднає Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, сервісний центр №3 Пенсійного фонду, аптеки, філії «Укрзалізниці», Володимирський кафедральний собор, Київську міську клінічну лікарню №18, Київську міську державну адміністрацію, навчальні заклади, музеї та інші об’єкти.
Нагадуємо, що уряд оголосив про створення безбар’єрних маршрутів у 12 містах України: Києві, Бучі, Одесі, Дніпрі, Житомирі, Кропивницькому, Львові, Рівному, Полтаві, Вінниці, Славутичі, Тернополі та селищі Опішня.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті