Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 254 днів. За цей час ми опублікували 25996 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Вступ до іноземного університету — це не тільки нові можливості для навчання, а й величезний виклик, зокрема у сфері мовної підготовки. Від того, наскільки добре ви володієте мовою, залежатиме не тільки успішність у навчанні, але й здатність адаптуватися до нового середовища.

У цьому матеріалі експерти з Grade Education Centre поділяться практичними порадами, що допоможуть підготувати власні мовні навички до вступу в університет закордоном.

Розвивайте навички всіх видів мовлення

Для того, аби успішно вчитися в університеті англійською мовою, варто знати її комплексно, адже вам доведеться виконувати письмові роботи, читати спеціалізовану літературу, відповідати на парах, а також слухати викладача та одногрупників. Тобто активно використовувати кожну з чотирьох основних мовних навичок.

Саме тому експерти радять не фокусуватися, наприклад, лише на читанні літератури англійською, а й слухати подкасти та писати есе або мотиваційні листи. Намагайтеся приблизно однаково приділяти час кожній із навичок, наприклад, по одному дню на тиждень.

Проте якщо письмо, читання та сприйняття мови на слух в домашніх умовах практикувати достатньо просто, то з говорінням у багатьох студентів виникають проблеми, адже не кожен має англомовних друзів чи знайомих.

Одним із найкращих та найдоступніших варіантів покращення рівня навички speaking є розмовні клуби, приєднатися до яких ви можете щосуботи та щонеділі в Grade Education Centre!

Вивчайте лексику для вашої спеціальності

Окрім загальної англійською, перед початком навчання в університеті за кордоном рекомендовано звернути увагу на особливу лексику для спеціальності, на яку плануєте вступати.

Звісно, ви йдете в університет для того, щоб заглибитися у спеціальність та отримати нову інформацію. Саме тому не варто вивчати складні терміни, натомість експерти рекомендують звернути увагу саме на основоположну лексику.

Таким чином ви полегшите свій процес адаптації та початку навчання, забезпечите міцний фундамент для отримання нових знань під час наступних семестрів.

Складіть міжнародний мовний тест

Більшість вищих навчальних закладів в англомовних країнах вимагають для вступу сертифікат міжнародних мовних іспитів, зазвичай TOEFL або IELTS. Окрім того, у багатьох європейських країнах його наявність може підвищити ваші шанси на успішний вступ.

TOEFL — це міжнародний тест з англійської мови, завдання якого сфокусовані саме на академічній англійській. Іспит є чудовим варіантом перевірки знань для вступу в закордонний університет, його результати визнаються в 160 країнах світу. Перевіряє знання зі всіх чотирьох основних мовних навичок.

IELTS — це міжнародний іспит з англійської, що тестує чотири основні мовні навички та визнається у 140 країнах світу. Має два рівні: General та Academic, для вступу за кордон варто скласти другий варіант.

Для того, аби успішно скласти один із цих тестів, варто не лише знати англійську мову на достатньому рівні, а й бути знайомим зі структурою іспиту та екзаменаційними стратегіями.

Отримати такі знання вам можуть допомогти спеціалізовані курси англійської в Києві від Grade. Сертифіковані викладачі, що склали IELTS та TOEFL на високі бали, неодмінно поділяться необхідною для успіху інформацією!

Використовуйте можливості соцмереж

Спробуйте знайти в соцмережах чати студентів-українців за кордоном, або навіть спільноти вступників до вашого майбутнього університету. У наш час такі бесіди є популярним способом поширення інформації для абітурієнтів!

Окрім того, що ви будете в курсі всіх останніх новин щодо вступу, ви також зможете знайти однодумців — школярів, що проходять такий же шлях. Разом ви зможете обмінюватися корисною інформацією та думками щодо вступу, а також практикувати розмовну англійську мову.

Можливо, ви навіть познайомитесь із майбутніми одногрупниками чи однокурсниками, що полегшить процес адаптації до нового колективу та навчання загалом.

Вивчайте сленгові вирази

Сленг — це важлива частина мовлення сучасних підлітків та студентів, а отже, якщо ви хочете успішно адаптуватися у їх середовищі, варто звернути увагу на таку лексику.

Насправді вивчати сленгові вирази не так вже й складно — це далеко не та інформація, яку треба сидіти та «зубрити». Для її запамʼятовування ви можете споживати більше англомовного контенту в соцмережах, наприклад, дивитися меми або відео у TikTok англійською.

Саме розважальний контент містить найбільшу кількість такої лексики, тож поки сміятиметесь з чергового мему з мавпами — ви й не помітите, як зрозумієте сенс нового сленгового виразу англійською.

Отже, підготовка до вступу в університет за кордоном вимагає всебічного розвитку мовних навичок. Практика різних видів мовлення, вивчення спеціалізованої лексики та складання міжнародних іспитів значно підвищать ваші шанси на успіх у навчанні.

Проте памʼятайте, що за кордоном ви будете не тільки вчитися, а й спілкуватися з однолітками та проживати найкращі студентські роки! Саме тому експерти Grade наголошують на вивченні сленгу та практиці спілкування англійською в соцмережах, аби успіху ви досягали не лише в навчанні, а й у повсякденному житті!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button