Через чергу до павільйону України в Японії залучили регулювальників руху
Павільйон має вигляд магазину, в якому нічого не можна купити.
Павільйон має вигляд магазину, в якому нічого не можна купити.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 266 днів. За цей час ми опублікували 26093 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Український павільйон на Всесвітній виставці в японській Осаці має вигляд магазину, в якому нічого не можна купити, повідомляє Міністерство економіки.
Офіційне відкриття EXPO 2025 відбулося 13 квітня. У виставці беруть участь понад 160 країн, які демонструють власні інноваційні досягнення. Павільйон України Not For Sale допоміг облаштувати уряд Японії: надав безкоштовний простір на шість місяців. У день відкриття його відвідало близько 5 тисяч відвідувачів.
«Український павільйон спричинив такий ажіотаж, що організаторам довелося залучати регулювальників руху. Щогодини через наш павільйон проходить до 1500 відвідувачів, а за пів року кількість людей, яка його побачить, за підрахунками організаторів сягне 23 мільйонів», — розповіла міністерка економіки Юлія Свириденко.
У павільйоні представлено 18 предметів, кожен із яких символізує людську цінність, такі як свобода і гідність.
Кожен об’єкт має штрих-код, який відвідувачі можуть сканувати за допомогою спеціальних магазинних сканерів. Замість цін на товари вони бачать відеоісторії, що метафорично демонструють ціну, якою українцям дається право на освіту, cвобода вибору, право на медичну допомогу тощо.
Поруч із головним павільйоном розташоували зону Values-Driven Economy (Економіка, керована цінностями), в яку вклалися українські бізнеси. У ній компанії показують об’єкти, пов’язані з війною: наприклад, ДТЕК каскою нагадує про роботу електриків під обстрілами, Ajax демонструє прострілену сирену, а Укрнафта — колбу нафти.
Виставка в Осаці триватиме до 13 жовтня.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті