Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 26099 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Візуалізація

В японському місті Аріда, префектура Вакаяма, надрукували на 3D-принтері залізничну станцію, повідомляє New York Times.

Станція Хацусіма не надто завантажена за японськими мірками. У місті Аріда живе приблизно 25 тисяч людей. За годину тут зупиняється один-три потяги.

Стара будівля була зроблена з дерева. Західно-японська залізниця звернулася до компанії Serendix з Осаки, щоб та надрукувала на 3D-принтері нову споруду.

Стара будівля вокзалу

Елементи конструкції з бетону друкували заздалегідь і потім транспортували в Аріду. Монтаж зайняв шість годин — під час перерви в русі поїздів. Тобто нову станцію збудували, навіть не вносячи змін до графіку руху.

Площа павільйона становить 10 квадратних метрів, висота — 2,6 метра. У декорі використали рельєфи з зображенням риби-шаблі та мандарину — того, чим славиться Аріда.

Монтаж станції

Втім, ввести станцію Хацусіма в експлуатацію планують у липні — потрібно ще фінальне оздоблення та обладнання.


Хоча залізнична інфраструктура в Японії має велику та сучасну мережу, деякі райони стикаються з наслідками скорочення населення та урізання бюджетів. Є чимало застарілих станцій, на ремонт яких бракує грошей. Вокзал Хацусіма стане експериментом, який покаже, чи підійде такий метод швидкого і недорогого 3D-друку для заміни залізничних станцій у невеликих містечках і селах.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button