Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 271 днів. За цей час ми опублікували 26115 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: blablacar

Львівська ОВА повідомила, що в області створюють відкритий Реєстр автобусних маршрутів.

Зараз почали додавати дані про приміські та міжміські маршрути на основі інформаційної системи Державної служби України з безпеки на транспорті.

Реєстр поступово заповнюється інформацією від обласних військових адміністрацій. У Реєстрі можна буде знайти назви маршрутів та їх розташування на карті, номери маршрутів (рейсів), розклад, найменування перевізників, які обслуговують маршрути.

Питання в тому, як це допоможе пасажирам? Директор департаменту дорожнього господарства ЛОДА Орест Шуліковський пояснює, що Реєстр автобусних маршрутів надасть бізнесу доступ до актуальної інформації про існуючі маршрути, що допоможе планувати діяльність. Пасажири зможуть легко знайти потрібний маршрут за допомогою фільтрів. Держава зможе побачити всю картину маршрутної мережі, що дозволить аналізувати їх актуальність, виявляти непотрібні напрямки та ініціювати створення нових.

Редакція «Хмарочоса» перевірила, що можна дізнатися на прикладі Києва. Реєстр частково повторює функції «Київ Цифровий» або популярного застосунку «EasyWay», але стосується саме приміських маршрутів. У ньому є розклади руху автобусів по станціях, а також карта маршрутів.

Нагадуємо, що у Тернополі обрали брендування громадського транспорту, яке викликало критику урбаністів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button