Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 273 днів. За цей час ми опублікували 26138 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: rbc.ua

Заступник мера Парижа з питань транспорту, мобільності та трансформації громадського простору Давід Белльяр поділився в соцмережі Х інфографікою, яка показує, як знизився рівень шуму в місті після перетворення частин вулиць на пішохідні.

Він зазначив, що високий рівень шуму став великою проблемою для Парижа, що призводило до порушень сну, тривожності та серцево-судинних захворювань.

За його словами близько 60% паризьких мешканців стають жертвами негативних ефектів шуму, що перевищує норми ВООЗ. Найбільше від цього страждають найбідніші верстви, які живуть поруч з великими магістралями, зокрема родини в соціальних житлових будинках на периферії.

Давід Белльяр поділився інфографікою, яка показує, як вдалося знизити рівень шуму в різних частинах міста. Наприклад, на вулиці Фобур дю Темпль, що в 10-му та 11-му округах, шум зменшився на 7,5 дБ. Вулиця Оберкемпф у 11-му окрузі знизила шум на п’ять дБ. Вулиця де Баньоле стишилася на майже шість дБ, а Площа Каталонії — на понад три дБ.

Давід Белльяр підкреслив, що це показує, як важливо продовжувати програму озеленення вулиць. Це допоможе захистити найбільш вразливі верстви населення та покращити їхнє здоров’я і сон.

Нагадуємо, що з 2020 року в Парижі було ліквідовано понад десять тисяч місць для паркування на вулицях, а також озеленено 197 вулиць. У березні 2024 року в Парижі провели міський референдум, на якому запитали, чи варто озеленити та зробити пішохідними ще 500 вулиць і містяни відповіли ствердно.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button